Gravo
AKTUALNOŚCI
NASZA OFERTA
CZĘŚCI ZAMIENNE
KONTAKT I LOKALIZACJA
 ENGLISH
GRAVO Sp. z o.o.
81-061 Gdynia, ul. Hutnicza 36
tel.: 58 664 10 15
biuro: 512 418 317
sprzedaż: 509 920 404
e-mail: biuro@gravo.com.pl
e-mail: handlowy@gravo.com.pl
gg: 68618734
  • Sprzedaż i serwis nowych i używanych wózków widłowych
  • Montaż instalacji gazowych
  • Sprzedaż części zamiennych i ogumienia
  • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
  • Baterie trakcyjne

WÓZKI

WIDŁOWE

Wózki widłowe: sprzedaż, serwis, remonty - pomorskie

Szukasz sprawdzonego, niezawodnego wózka, który ułatwi Twoją pracę? Masz stary sprzęt, który co chwile się psuje, a co za tym idzie masz trudności ze znalezieniem odpowiednich części do wózków widłowych?

Firma Gravo jest liderem wśród dilerów wózków widłowych. Wiemy, jak istotnym aspektem jest zaufanie klienta, kompleksowa obsługa i doradztwo najlepszych specjalistów. Z nami sprzedaż wózków widłowych najlepszych marek, m. in. HYUNDAI, HANGCHA CPQD (wózki widłowe produkcji chińskiej), jest w pełni profesjonalna i fachowa. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy również używane wózki widłowe. Przygotowujemy wózki wraz z pełną dokumentacją do odbioru przez Urząd Dozoru Technicznego. Na wszystkie zakupione u nas wózki widłowe udzielamy gwarancji. Wykonujemy przeglądy obsługowe gwarancyjne i pogwarancyjne. Oferujemy korzystne warunki dzierżawy i wynajmu wózków widłowych na różne okresy czasowe w zależności od potrzeb klienta.

Posiadamy uprawnienia do konserwacji urządzeń transportu bliskiego, elektryczne E/1, elektryczne dozorowe D/1 i gazowe E/3.

Firma Gravo wykonuje również remonty wózków widłowych. W naszej ofercie znajdziesz spełniające wszelkie normy, oryginalne części do wózków widłowych.

Naprawy i remonty wózków widłowych wykonywane są bezpośrednio u klienta lub w posiadającym najlepsze standardy i wykwalifikowaną kadrę mechaników serwisie będącym częścią naszej firmy.

Wielu zadowolonych klientów, profesjonalna sprzedaż wózków widłowych, nowoczesny i rozbudowany serwis wózków widłowych sprawia, że województwo pomorskie może być dumne z naszej firmy!

© 2007 Infocity